עו”ד יונית גלברג סגל, עו”ד מזה למעלה מ- 12 שנה, למדתי במכללה האקדמאית נתניה והתמחיתי במשרד עו”ד ל.ד. קומיסר ושות’ בחיפה. עבדתי מספר שנים כשכירה בתחום האזרחי ודיני העבודה, במהלכן הרחבתי את ידיעותיי בתחום וצברתי ניסיון רב, עד אשר פתחתי את משרדי בו אני עובדת כעו”ד עצמאית כבר מעל 6 שנים ומייצגת ומלווה נאמנה עובדים ומעסיקים בכל הנוגע ליחסי העבודה.

במסגרת עבודתי בתחום דיני העבודה, אני מייצגת לא מעט נשים אשר נגרם להם עוול במקום עבודתן, בין אם פוטרו במהלך טיפולי פוריות/הריון ובין אם הוטרדו מינית על ידי מנהל בכיר במסגרת יחסי מרות. האתגר עמו אני מתמודדת בעיקר בהקשר זה הוא לדאוג ולהגן בכל מאודי לזכויותיהן של אותן נשים והחזרת כבודן העצמי ממקום מאוד מכיל ומבין מתוקף היותי אישה תוך דאגה עד כמה שניתן לעשיית צדק בתחום זה אל מול הגורמים הפוגעים.

תקרת הזכוכית הראשונה שהייתה לי במקצוע הייתה לפתוח משרד עצמאי מצליח ומשגשג במסגרתו אני עושה שימוש בידע והניסיון הרב שלי ומייצגת נאמנה לקוחות רבים באופן אישי, מסור ובצורה הכי טובה שיש. בפתיחת משרדי העצמאי הצלחתי לממש את החלום ולתת מענה נרחב לכל מי שפונה וזקוק לעזרה בתחום. מנגד, יכולה לומר כי תקרת הזכוכית שלי רק עולה מעלה והחלומות רק גדלים ומתווספים לרצונות נוספים שכן עבורי גם “השמיים הם לא הגבול”.

הטיפ שיש לי עבור נשים שרוצות להיות עו”ד הוא לא לוותר לעולם על החלום והשאיפות שלהן, לא לוותר על מה שהן רוצות לעשות בחיים, ללמוד כל הזמן ולהרחיב את הידיעות שלהן בכל תחום אשר יבחרו במסגרת המקצוע ולהיות הכי טובות בתחומן תוך עמידה ודבקות באמת שלהן.