מי אני בשתי מילים? תופעת טבע .. ועכשיו ברצינות- אדם דעתני שעומדת על שלה בלי חיץ בלשון לטוב ולרע.
למדתי במכללה למנהל והתחלתי ללמוד בגיל 28 המופלג (לקח לי זמן להבין את מה שכולם כבר ידעו מהיום שמלמלתי מילים ראשונות). את ההתמחות שלי עשיתי בפרקליטות מחוז הצפון בתחום הפלילי אצל מי שהיום פרקליטת המחוז (והמוזה שלי דאז) עו”ד אילנה ירושלמי.. למה אני לא פליליסטית? כי אילנה חינכה אותי להיות בצד הטוב של החוק.. משם היה קשה לעשות שינוי.
אני עצמאית כבר 13 שנים, ועורכת דין כמעט 16 שנים.
אל תשאלו אותי על אתגרים בלהיות אישה ועורכת דין, תשאלו אותי על האתגרים בלהיות עורכת דין נקודה!! קשה להיות אחת שמאמינה בצדק ואז להתקל בכל כך הרבה עוולות ביום יום וללמוד לאזן, להתאפק ולהגיב בצורה שקולה.

תקרת הזכוכית שלי שנופצה: בעברי התמניתי כיועמ”שית להתאחדות האיכרים בישראל, גוף מדהים שהנשיא שם מאמין בנשים וגברים כאחד. הגעתי בהריון בחודש חמישי ומילותיו היו “הריון זו לא מחלה, יאללה תעברי אותו ותמשיכי איתנו הלאה” אך לצערי, המנכ”ל דאז לא אהב את הרעיון ובמיוחד לא אהב את היותי אישה. למרות הרצון שלו לטרפד כל הצלחה שלי, הצלחתי למלא תפקידי בהצלחה רבה ונאמנה, כאשר אני נוסעת בכל יום עד לשבוע האחרון של ההיריון ברכבת מקרית מוצקין לתל אביב ולעיתים אף מגיעה לירושלים לוועדות בכנסת ועוד בלשון המעטה הוא לא אהב את זה.. בשבילי כל יום שם היה ניפוץ תקרת הזכוכית שהוא שם מעל ראשי ולעבור עוד יום בחיוך נסוך על פניי.

טיפ לנשים שרוצות להיות עורכות דין: תהיי אותנטית זה המוטו שלי!!! אל תהיי “אשה עם יכולות של גבר” ואל תנסי לסגל לעצמך מנירות גבריות.. את לא גבר, אז זה לא ממש הולך!!! תהיי את!! ותראי לכולם שגם על עקבים של Christian Louboutin אפשר לרוץ מסדרונות בתי המשפט ולנצח!!