אני עורכת דין בתחום הפלילי מזה 17 שנה. למדתי משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, את התמחותי עשיתי במחלקה הפלילית של פרקליטות מחוז מרכז. לאחר הכשרתי כעורכת דין, עבדתי במשך חמש שנים במשרדו של עו”ד אלי כהן ולאחר מכן, בשנת 2008 פתחתי משרד עצמאי.

האתגר בלהיות עורכת דין אישה, הוא הצורך לדעת לחלק את זמנך בחוכמה וביעילות בין העבודה לבין הילדים והמשפחה. כאשר מדובר בגברים החופש התעסוקתי שלהם, לרוב רב משלנו הנשים, עם זאת, מניסיוני ההספק שלנו הנשים בעבודה לא נופל (ולעיתים אף עולה) מהספקם של הגברים. הכל עניין של סדרי עדיפויות, ניהול הזמן באופן יעיל והיכולות שלנו כנשים לעשות כמה דברים במקביל בצורה הטובה ביותר.

אני כאישה לא מרגישה “תקרות זכוכית” שעלי לנפץ, אני מציבה לי יעדים ואתגרים ועומדת בהם, בלי קשר לעניין המגדר. נכון שישנם מקומות בהם עדיין קיימות “תקרות זכוכית” לנשים, אך אני מאמינה, שהיום, כשקיימות כל כך הרבה נשים עוצמתיות, השמיים הם הגבול. כיום, אנו רואות יותר ויותר נשים בעמדות מפתח במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי כאחד, כאשר הן מגיעות למקום זה בשל יכולותיהן, כישוריהן ושלל תכונות בעלות ערך מוסף המייחדות אותנו הנשים.

אני חושבת שמקצוע עריכת הדין, הוא מקצוע שמושך אליו נשים רבות בגלל שהוא מאפשר לכל אחת להגשים את עצמה באופן מלא, בתחום בו היא בוחרת לעסוק, כל אחת על פי החזון האישי שלה. בתחום הפלילי בו אני עוסקת, קיים שילוב מדהים של עבודה משפטית מעניינת ומאתגרת, יחד עם לטיגציה המחייבת יכולות הדומות לשחקנית ובימאית גם יחד, בכל תיק ותיק. בדרך זו, ניתן ביטוי לקשת של תכונות הטמונות בכל אחת ואחת מאיתנו.

כל אישה, עליה קודם כל להאמין בעצמה וביכולותיה ולפעול כדי להגשים את חלומותיה, כאשר לכל אחת הדרך הייחודית והמיוחדת שלה לממש את מטרותיה.